270. 20. századi és kortárs festmények > Levétel a keresztről, 1937

395. Lambert - Rucki, Jean (Krakkó, 188 - Párizs, 1967)

Levétel a keresztről, 1937

gouache, karton

510*340 mm

j.b.l.: J. Lambert - Rucki 37

sérült