270. 20. századi és kortárs festmények > "Pihenő evezős"

320. Szuly Angéla (Budapest, 1893 - Budapest, 1976)

"Pihenő evezős"

olaj, vászon

114*90 cm

j.b.l.: Szuly ho: Nemzeti Szalon cédula "Duna kiállítás"

Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. október, Kiállítva: Magyar Képzőművésznők Egyesülete Új Csoportjának műveiből álló LXXIII. Csoportkiállítás,