270. 20. századi és kortárs festmények > Vörös ruhás hölgy, 1910

321. Lohwag Ernesztin (Bécs, 1878 - Budapest, 1940)

Vörös ruhás hölgy, 1910

olaj, vászon

118,5*94,5 cm

j.b.f.: Lohwag E. 1910 sérült

Feltehetően kiállítva: A KÉVE harmadik kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1911, (kat. III/1. P. E. -né úrnő arcképe, vagy III/3. B. J.-né úrnő arcképe)