321. Lohwag Ernesztin (Bécs, 1878 - Budapest, 1940)
Vörös ruhás hölgy, 1910
olaj, vászon
118,5*94,5 cm
j.b.f.: Lohwag E. 1910 sérült
Feltehetően kiállítva: A KÉVE harmadik kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1911, (kat. III/1. P. E. -né úrnő arcképe, vagy III/3. B. J.-né úrnő arcképe)