270. 20. századi és kortárs festmények > Alvó kutya (foxi), 1935

322. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)

Alvó kutya (foxi), 1935

olaj, vászon

120*65 cm

j.b.l.: Vörös Géza 35.

ho. kiállítási címke Kiállítva:KUT Képzőművészek Új Társasága kiállítása,Budapest,Nemzeti Szalon,1940. november 3 -17. (kat. 147. Alvó kutya, olajf. )