322. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)
Alvó kutya (foxi), 1935
olaj, vászon
120*65 cm
j.b.l.: Vörös Géza 35.
ho. kiállítási címke Kiállítva:KUT Képzőművészek Új Társasága kiállítása,Budapest,Nemzeti Szalon,1940. november 3 -17. (kat. 147. Alvó kutya, olajf. )