270. 20. századi és kortárs festmények > Virágok vázában, 1944 - 53 körül

323. Kelemen Emil (Budapest, 1895 - New York, 1975)

Virágok vázában, 1944 - 53 körül

olaj, karton

68,5*56 cm

j.b.l. K.E. ( ligatúrás)

(5)