320. Szuly Angéla (Budapest, 1893 - Budapest, 1976)
"Pihenő evezős"
olaj, vászon
114*90 cm
j.b.l.: Szuly ho: Nemzeti Szalon cédula "Duna kiállítás"
Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. október, Kiállítva: Magyar Képzőművésznők Egyesülete Új Csoportjának műveiből álló LXXIII. Csoportkiállítás,