270. 20. századi és kortárs festmények > "Halászbárka"

382. Erdélyi Mihály (Szeged, 1894 - Szeged, 1972)

"Halászbárka"

olaj, karton

70,5*66 cm

j.b.l.: E. M. (ligatúrás)

h.o.: felirat és kiállítási cédula