270. 20. századi és kortárs festmények > "Havas táj" 1931

383. Sárdy Brutus (Perlasz, 1892 - Budapest, 1970)

"Havas táj" 1931

olaj, vászon kartonra ragasztva

43*54,5 cm

j.j.l.. Sárdy Brutusz 931

keret nélkül