270. 20. századi és kortárs festmények > Nyuszi

584. Kovács Margit (Győr, 1902 - Budapest, 1976)

Nyuszi

mázas kerámia, engobe díszítéssel

m: 9 cm

égetett agyag, engobe díszítéssel, jelezve az alján: K M