270. 20. századi és kortárs festmények > "Szeret - nem szeret"

583. Kovács Margit (Győr, 1902 - Budapest, 1976)

"Szeret - nem szeret"

mázas kerámia, engobe díszítéssel

m: 21 cm

j.j.l.: K. M.

égetett agyag, engobe díszítéssel