270. 20. századi és kortárs festmények > A nagymarosi Kálvária kápolna

567. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

A nagymarosi Kálvária kápolna

rézkarc, papír

200*225 mm

j.j.l.. Szőnyi István