270. 20. századi és kortárs festmények > "Ifjúkori önarckép"

566. Dési - Huber István (Nagyenyed, 1895 - Budakeszi, 1944)

"Ifjúkori önarckép"

rézkarc, papír

170*120 mm

j.j.l.: Dési Huber István rézkarc