270. 20. századi és kortárs festmények > Építkezők, 1945

553. Bortnyik Sándor (Marosvásárhely, 1893 - Budapest, 1976)

Építkezők, 1945

linómetszet, papír

225*120 mm

j.j.l.: Bortnyik 945

foltos, keret nélkül