270. 20. századi és kortárs festmények > Utcarészlet, 1947

554. Dobroszláv Lajos (Vinga, 1902 - Tata, 1987)

Utcarészlet, 1947

akvarell, papír

275*425 mm

j.j.l.: Dobroszláv Lajos 1947