390. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)
Remete Szt. Pál (A budapesti Remetekertvárosi Szentlélek templom Remete Szent Pál szárnyasoltár főképének előtanulmánya)
olaj, falemez
36,5*26 cm
Irodalom: Csillag Éva: Boldog lelkek, ho. felirat: "Remete Sz. Pál c. képemhez készült jelen kis színvázlatot Vigh Pál barátomnak ajánlom emlékül Bp. 1953 jún. MCP"