270. 20. századi és kortárs festmények > "Romantikus táj", 1973

391. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

"Romantikus táj", 1973

olaj, karton

30,5*55 cm

j.j.l.: MCP; ho. autográf felirat

keret nélkül