270. 20. századi és kortárs festmények > Dalmát tengerpart, 1923

392. Istókovits Kálmán (Siklós, 1898 - Budapest, 1990)

Dalmát tengerpart, 1923

olaj, vászon

80*128 cm

j.j.l.: Istókovits K. 1923