270. 20. századi és kortárs festmények > Sámántánc, 2002

455. Szentandrássy István (Budapest, 1957 - Budapest, 2020)

Sámántánc, 2002

olaj, farost

67,5*144 cm

j.j.l.: Szenty 2002/Bp.

keret nélkül, kis sérüléssel, ho.: Férfi tanulmányfejek