455. Szentandrássy István (Budapest, 1957 - Budapest, 2020)
Sámántánc, 2002
olaj, farost
67,5*144 cm
j.j.l.: Szenty 2002/Bp.
keret nélkül, kis sérüléssel, ho.: Férfi tanulmányfejek