270. 20. századi és kortárs festmények > Aktok, 2018

456. Szentandrássy István (Budapest, 1957 - Budapest, 2020)

Aktok, 2018

pasztell, papír

70,5*99,5 cm

j.j.l.: Szent.Y.2018 Bp.