270. 20. századi és kortárs festmények > Tájrészlet házakkal, 1940

581. Nyergesi János (Nyergesújfalu, 1895 - Nyergesújfalu, 1982)

Tájrészlet házakkal, 1940

tus, papír

300*420 mm

j.b.l.: Nyergesi János 1940keret nélkül