270. 20. századi és kortárs festmények > Fejkendős asszony, 1919

580. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

Fejkendős asszony, 1919

diópác, papír

135*175 mm

j.j.l.: Szász Endre 969

sérült