270. 20. századi és kortárs festmények > Beszélgető társaság, 1978

579. Vogel Eric (Budapest, 1907 - Szolnok, 1996)

Beszélgető társaság, 1978

ceruza, papír

240*330 mm

j.j.l.: Vogel 1978