270. 20. századi és kortárs festmények > "Realikus melankólia" (Vanitas), 1999

467. Soós Tamás (Budapest, 1955 - )

"Realikus melankólia" (Vanitas), 1999

kollázs, papír

270*225 mm

j.j.l.: Soós 99

b.l.: Vanitas, ho: autográf felirat