270. 20. századi és kortárs festmények > Hölgy tolldíszes kalapban

468. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

Hölgy tolldíszes kalapban

akril, műlemez

52,5*60 cm

j.j.l.: Szász E.