270. 20. századi és kortárs festmények > Szélmalom közelgő viharban

303. Major Jenő, Maróthi (Pest, 1871 - Budapest, 1945)

Szélmalom közelgő viharban

pasztell, papír

37,5*52 cm

j.b.l.: m. Major Jenő