302. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)
A Szaloniki öböl, háttérben az Olympos hegy, 1910
olaj, fa
20,5*29,5 cm
j.j.l.: Kézdi-Kovács L. 1910
ho.: felirat