270. 20. századi és kortárs festmények > Folyópart alkonyi fényben

337. Balla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965)

Folyópart alkonyi fényben

olaj, falemez

69,5*79 cm

j.b.l.: Balla Béla

ho. kiállítási cédulatöredék