338. Diener Dénes Rudolf (Nyíregyháza, 1889 - Budapest, 1956)
Borús táj, 1918
olaj, vászon
65*92 cm
j.j.l.: Diener Dénes 18
h.o.: felirat: Diener Dénes 1918 szept.