270. 20. századi és kortárs festmények > "Mólón állók a Balatonnál", 2008

475. Varga József (Budapest, 1922 – Budapest, 2021)

"Mólón állók a Balatonnál", 2008

olaj, farost

60*80 cm

j.b.l.: Varga 2008. 04.25.

ho.: felirat