270. 20. századi és kortárs festmények > Lovasok a vízparton

476. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

Lovasok a vízparton

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.f.: Pleidell