270. 20. századi és kortárs festmények > Fürdőzők

461. Kőnig Frigyes (Székesfehérvár, 1955 - )

Fürdőzők

olaj, vászon

35*30 cm

keret nélkül, Nagy méretű vázlata a budapesti Ludwig Múzeumban található, ho.: felirat: kat. 29.