461. Kőnig Frigyes (Székesfehérvár, 1955 - )
Fürdőzők
olaj, vászon
35*30 cm
keret nélkül, Nagy méretű vázlata a budapesti Ludwig Múzeumban található, ho.: felirat: kat. 29.