462. Benvenuti, Riccardo (Lucca, 1939 - Lucca, 2018)
Miami égbolt alatt, 1982
olaj, vászon
196*192 cm
j.k.l.: Benvenuti
keret nélkül, ho. autográf felirat: "Sotto il cielo di Miami" Riccardo Benvenuti 1982