270. 20. századi és kortárs festmények > Miami égbolt alatt, 1982

462. Benvenuti, Riccardo (Lucca, 1939 - Lucca, 2018)

Miami égbolt alatt, 1982

olaj, vászon

196*192 cm

j.k.l.: Benvenuti

keret nélkül, ho. autográf felirat: "Sotto il cielo di Miami" Riccardo Benvenuti 1982