270. 20. századi és kortárs festmények > Falurészlet, 1984

463. Fejér Csaba (Karcag, 1936 - Hódmezővásárhely, 2002)

Falurészlet, 1984

olaj, farost

46,5*84 cm

j.b.l.: Fejér

h.o.: felirat: Fejér Csaba 1984