224. Néprajzi tárgyak > Asztalterítő, 3 db

779. Asztalterítő, 3 db

Maros megye, 20. sz. eleje, házivászon szövött és hímzett díszítéssel

82*140 cm; 100*180 cm; 80*150 cm