224. Néprajzi tárgyak > Tarkedlisütő, 3 db

686. Tarkedlisütő, 3 db

Dél - Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel

h: 18,5, 19,5 és 21 cm