224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
681-700
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Kacsasütő
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép
681. tétel
Tarkedli sütő
682. tétel
Sütőedény
683. tétel
Fűszertartó polc
Debrecen, 1897, mázas cserép, hátoldalán bekarcolt felirat "Tóth Ilonkának Emlékül... Készített Szabó József Debrecen", restaurált
684. tétel
Fali sótartó és fűszertartó, 2 db
Alföld, 19. sz. vége, fűrészelt fa, porcelán címkékkel, sérült
685. tétel
Tarkedlisütő, 3 db
Dél - Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel
686. tétel
Kuglófsütő
Tata, 1899, mázas cserép
687. tétel
Kuglófsütő, 2 db
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, egyik repedt
688. tétel
Kuglófsütő, 2 db
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép
689. tétel
Kotyogó
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
690. tétel
Kalácssütő (őzgerinc)
Dunántúl, 19. sz. közepe, mázas cserép
691. tétel
Kalácssütő (őzgerinc)
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
692. tétel
Kuglófsütő, 2 db
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
693. tétel
Szűrőtál
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
694. tétel
Kacsasütő
695. tétel
Szűrőtál
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
696. tétel
Tarkedlisütő
Nyugat - Dunántúl, 19. sz. közepe, mázas cserép
697. tétel
Kávédaráló
Somogyvisonta, 1911, réz és fémlemez, "Miklós I. 1911" felirattal
698. tétel
Sörcsap, 2 db
magyar, 19. sz., bronz, az egyikben I.S. 1824 vésettel
699. tétel
Kávédaráló
osztrák, 19. sz. vége, öntöttvas
700. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
681-700
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS