224. Néprajzi tárgyak > Fali sótartó és fűszertartó, 2 db

685. Fali sótartó és fűszertartó, 2 db

Alföld, 19. sz. vége, fűrészelt fa, porcelán címkékkel, sérült

m: 22,5 és 31,5 cm