224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Tál
Felvidék, 1800 körül, ónmázas fajansz, sérült
321. tétel
Tál
Felvidék, 1780 körül, ónmázas fajansz, sérült
322. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
323. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, hajszálrepedt
324. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, restaurált
325. tétel
Bokály
Nyugat-Magyarország, 1760 körül, ónmázas fajansz, restaurált
326. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, repedt
327. tétel
Bokály
328. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz
329. tétel
Bokály
330. tétel
Bokály
Stomfa?, 1775, ónmázas fajansz, restaurált
331. tétel
Tányér
332. tétel
Tányér
333. tétel
Kancsó
magyar, 1900 körül, festett kőcserép, "MATHIAS HARMATHA 1839" felirattal, sérült
334. tétel
Füles tál
Felvidék (Modor), 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
335. tétel
Kancsó
magyar, 1900 körül, festett kőcserép, "MICHAEL HARMATHA 1839" felirattal, sérült
336. tétel
Kancsó
Modor, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, apró mázhibával
337. tétel
Tál
338. tétel
Bokály
Nyugat-Magyarország, 1760 körül, ónmázas fajansz
339. tétel
Tányér
340. tétel
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS