224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Bokály
Telegd, 19. sz. közepe, mázas cserép, restaurált
421. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép, kis sérüléssel
422. tétel
Bokály
Székelyföld, 1846, mázas cserép, szájpereme sérült, hajszálrepedt
423. tétel
Pereckulacs
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, mázhibás
424. tétel
Szilke, 3 db
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, egyik restaurált
425. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
426. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép, apró sérüléssel
427. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép
428. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
429. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
430. tétel
Tányér
431. tétel
Tányér
432. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
433. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, a máz restaurált
434. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. eleje, mázas cserép, hajszálrepedt
435. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
436. tétel
Tányér
437. tétel
Tányér
438. tétel
Tányér
439. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, repedt
440. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS