224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Kancsó
Erdély, 19. sz. eleje, zöldes hutaüveg, optikai díszítéssel
361. tétel
Cumisüveg
Zemplén, 19. sz. első fele, sötétbarna hutaüveg
362. tétel
Bütykös kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, formába fújt zöld hutaüveg
363. tétel
Vászonsimító
Parád, 19. sz. eleje, zöld hutaüveg
364. tétel
Vászonsimító
Parád, 19. sz. első fele, zöld hutaüveg
365. tétel
Kancsó
Dunántúl, 19. sz. első fele, mézszínű hutaüveg
366. tétel
Légyfogó
Parád, 19. sz. első fele, kék hutaüveg
367. tétel
Légyfogó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
368. tétel
Légyfogó
369. tétel
Pálinkáskorsó
Baranya, 19. sz. első fele, zöldes hutaüveg
370. tétel
Légyfogó
Parád, 19. sz. első fele, zöld hutaüveg, optikai díszítéssel
371. tétel
Pálinkáskorsó
Baranya, 19. sz. első fele, zöld üveg
372. tétel
Mécses, 3 db
Zemplén, 19. sz. első fele, színtelen hutaüveg
373. tétel
Légyfogó
Parád, 19. sz. első fele, zöldes hutaüveg, optikai díszítéssel
374. tétel
Kancsó
Bükkszád, 19. sz. eleje, zöldes, bordázott hutaüveg
375. tétel
Légyfogó
Zemplén, 19. sz. második fele, zöld hutaüveg
376. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. első fele, színtelen hutaüveg, optikai díszítéssel
377. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. első fele, hólyagos, színtelen hutaüveg
378. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. első fele, bordázott, színtelen hutaüveg
379. tétel
Borfelhordó palack
Kelet - Magyarország, 19. sz. közepe, színtelen hutaüveg
380. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS