224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
481. tétel
Füles szilke (Rötyke)
Bánffyhunyad, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
482. tétel
Tányér és szilke
Szilágyság, 19. sz. vége, mázas cserép
483. tétel
Páros szilke
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérülésekkel
484. tétel
Tányér
Nemes (Nimes), 19. sz. eleje, mázas cserép
485. tétel
Tányér, 2 db
Dél-Erdély, 19. sz. második fele, mázas cserép
486. tétel
Tejes kancsó
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
487. tétel
Bokály, 2 db
Torda, 20. sz. eleje, mázas cserép
488. tétel
Tejes kancsó
Zilah, 19. sz. közepe, mázas cserép, repedt
489. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
490. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
491. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép
492. tétel
Bokály
493. tétel
Bokály
494. tétel
Királybokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, mázhibás
495. tétel
Bokály
496. tétel
Bokály
497. tétel
Bokály
Kaca, 19. sz. eleje, mázas cserép, apró mázhibák
498. tétel
Királybokály
Kaca, 19. sz. első fele, mázas cserép, apró sérüléssel, hajszálrepedéssel
499. tétel
Kancsó
Kaca, 18. sz. vége, mázas cserép, hajszálrepedt
500. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS