224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
341-360
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Kancsó
Ausztria, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz billenő ón fedéllel és ón talpperemmel, sérült
341. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
342. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, restaurált
343. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, repedt
344. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, homokfúvott, bíborpácolt, zománcfestett aranyozott üveg
345. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, színtelen- fehér és zöld csiszolt üveg köszörült díszítéssel
346. tétel
Eljegyzési pohár
Ausztria, 19. sz. eleje, színtelen hutaüveg, köszörült díszítéssel
347. tétel
Emlékpohár
348. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, pirosas hutaüveg "bordázott" díszítéssel
349. tétel
Sajtbúra
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg
350. tétel
Kölnisüveg
Németország, 19. sz. vége, színtelen, csiszolt üveg, oldalán "4711" jelzéssel
351. tétel
Utazókészlet, palack és pohár, 3-3 db
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen csiszolt hutaüveg, köszörült "PGR" monogrammal, eredeti fa dobozában
352. tétel
Palack
Erdély, 18. sz. második fele, színtelen hutaüveg, zománcfestett díszítéssel, csavaros ónkupakkal, "Kam mein der langen" felirattal
353. tétel
Talpas pohár
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen, köszörült díszítésű üveg
354. tétel
Palack
Ausztria, 18. sz. második fele, színtelen hutaüveg, zománcfestett díszítéssel, ón nyakperemmel
355. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, homokfúvott, bíborpácolt, zománcfestett üveg
356. tétel
Palack
Ausztria, 1750 körül, kobaltkék hutaüveg, zománcfestett díszítéssel, ón szerelékkel, német nyelvű felirattal
357. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, tej- és színtelen bíborpácolt üveg, köszörült díszítéssel, apró csorbulással
358. tétel
Kancsó
Bükkszád, 19. sz. eleje, színtelen hutaüveg, optikai díszítéssel
359. tétel
Kancsó
Bükkszád, 19. sz. eleje, zöldes, bordázott hutaüveg
360. tétel
[301-320]
[321-340]
341-360
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS