224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Tál
Mezőtúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró mázhibákkal
641. tétel
Korsó
Mezőtúr, 1899, mázas cserép, sérült
642. tétel
Korsó
Mezőtúr, 19. sz. második fele, mázas cserép
643. tétel
Kancsó
Harta, 1897, mázas cserép, bekarcolt és feliratos díszítéssel "Schnel Mátyás és Égel Krisztina részére ...Nagy Sándor csinálta", sérült
644. tétel
Kanta
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép
645. tétel
Kanta, 2 db
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
646. tétel
Szilke
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, lukas
647. tétel
Kerékgyártó céhkancsó
Veszprém megye, 1863, mázas cserép, "Harangozó Sándor atya mester Tsapó Gábor béjáró mester anno 1863" felirattal
648. tétel
Páros szilke fa fedővel
Csorna, 19. sz. vége, mázas cserép, "Völcsey József Csorna" felirattal
649. tétel
Szilke
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
650. tétel
Páros szilke
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
651. tétel
Perec kulacs
Sárospatak, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró mázhibák
652. tétel
Bokály
Siklós, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
653. tétel
Tányér, 2 db
Beregszász, 19. sz. vége, mázas cserép
654. tétel
Tányér, 2 db
Bihar megye, 20. sz. eleje, mázas cserép
655. tétel
Tányér
Magyarszombatfa, 19. sz. vége, mázas cserép
656. tétel
Fazék
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép
657. tétel
Fazék
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
658. tétel
Fazék
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép
659. tétel
Tál
Sárospatak, 19. sz. második fele, mázas cserép
660. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS