224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Bokály
Medgyes, 19. sz. eleje, mázas cserép, repedt
461. tétel
Királybokály
Kézdivásárhely, 19. sz. első fele, karcolt díszítésű mázas cserép, restaurált
462. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
463. tétel
Tányér
Dél - Erdély, 19. sz. második fele, mázas cserép
464. tétel
Butykoskancsó
Firtosváralja, 19. sz. második fele, mázas cserép
465. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
466. tétel
Tányér
467. tétel
Tányér
468. tétel
Bokály
Torda, 1840 körül, mázas cserép, apró sérüléssel
469. tétel
Bokály
Torda, 1858, mázas cserép, sérült
470. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép
471. tétel
Tányér
Homoródalmás, 19. sz. második fele, mázas cserép
472. tétel
Tál
Karánsebes, 1800 körül, mázas cserép, sérült
473. tétel
Tál
Zilah, 1880 körül, mázas cserép
474. tétel
Tányér
475. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
476. tétel
Szilke
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, peremén kis mázhibával, belül elszíneződött máz
477. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
478. tétel
Nagy kancsó
Kürpöd, 1792, mázas cserép, rátétes díszítéssel, sérült, rosszul kiégetett darab
479. tétel
Tányér
480. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS