224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
521. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. első fele, mázas cserép, mázhiányos
522. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
523. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. első fele, mázas cserép, kis sérüléssel
524. tétel
Tányér
erdélyi szász, 18. sz. közepe, mázas cserép, mázhibás
525. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
526. tétel
Tányér
Barcaság, 19. sz. eleje, mázas cserép, kis mázhibával
527. tétel
Kanta
Barcaság, 19. sz. első fele, mázas cserép, hajszálrepedt
528. tétel
Királybokály
529. tétel
Kályhacsempe
szász, 19. sz., mázas cserép, restaurált
530. tétel
Tányér
Szászkézd, 1805, mázas cserép, sgraffitós díszítéssel, apró sérüléssel
531. tétel
Bokály
Szászkézd, 1801, mázas cserép, sgraffitós díszítéssel, kis sérülésekkel
532. tétel
Tányér
Szászkézd, 1803, mázas cserép, sgraffitos díszítéssel, sérült
533. tétel
Tányér
Szászkézd, 1803, mázas cserép sgraffitos díszítéssel
534. tétel
Bokály
Szászkézd, 1848, mázas cserép, sgraffitos díszítéssel, tűzrepedéssel
535. tétel
Tányér
Szászkézd, 1800 körül, mázas cserép, sgraffitos díszítéssel
536. tétel
Butella
Mezőcsát, 1860 körül, mázas cserép, hiányos
537. tétel
Alakos butella
Hódmezővásárhely, 19. sz. közepe, mázas cserép
538. tétel
Alakos butella
Alföld, 20. sz. eleje, mázas cserép, karcolt felirattal, restaurált
539. tétel
Butella
Mezőcsát, 1905, mázas cserép, karcolt díszítéssel, felirattal, Kovács család munkája
540. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS