224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Bokály
Kolozsvár, 1790 körül, mázas cserép, sérült
401. tétel
Tányér
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
402. tétel
Bokály
Kolozsvár, 1815, mázas cserép, reprodukálva: Csupor István: Erdély népi kerámiaművészete, Bp. 2008, 187.o.
403. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. eleje, mázas cserép
404. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép
405. tétel
Bokály
406. tétel
Királybokály
Makfalva, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel
407. tétel
Bokály
408. tétel
Bokály
Zilah, 1870 körüli, mázas cserép
409. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. eleje, mázas cserép, repedt
410. tétel
Bokály
Bereck, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
411. tétel
Bokály
412. tétel
Bokály
Torda, 1850 körül, mázas cserép
413. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép, kis sérüléssel
414. tétel
Bokály
Torda, 1840 körül, mázas cserép
415. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
416. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, apró sérüléssel
417. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép, apró sérüléssel
418. tétel
Bokály
419. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. közepe, mázas cserép
420. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS