224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
721-740
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Dézsa
magyar, 19. sz. vége, kalapált vörösréz
721. tétel
Dísztányér, 12 db
Hollóháza és Gránit, 20. sz. eleje, festett és matricás keménycserép
722. tétel
Mérleg
osztrák, 19. sz. vége, öntöttvas, hiányos
723. tétel
Ostyasütő
Észak - Magyarország, 19. sz. második fele, kovácsoltvas
724. tétel
Ládazár kulccsal
magyar, 18. sz. második fele, kovácsoltvas, beütött díszítéssel, működőképes
725. tétel
Fogas és 7 db nyárs
Erdély, 1833, kovácsoltvas, vésett díszítéssel
726. tétel
Kapuzár
Erdély, 18. sz. eleje, kovácsoltvas kulccsal
727. tétel
Olajmécses
magyar, 19. sz., bronz, sérült
728. tétel
Bolti csengő
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas és réz
729. tétel
Tányér
Észak-Magyarország, 19. sz. közepe, öntöttvas, közepén az ifjú Ferenc József portréjával
730. tétel
Gyertyakoppintó
Erdély, 1900 körül, sárgaréz
731. tétel
Latkészlet
Ausztria, 1854, bronz, 5 részes (1 hiányzik)
732. tétel
Latkészlet
Ausztria, 1855, bronz, 7 részes
733. tétel
Céhbehívó
Szilágysomlyó, 1848, réz vésett díszítéssel, "Kőművész és ács egyesült társaság gyűjtcímje" felirattal, titkos zárral
734. tétel
Olló, 2 db
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas
735. tétel
Kávédaráló
magyar, 19. sz. vége, esztergált faragott diófa, vörösréz és kovácsoltvas szerelékkel, porcelán húzógombbal
736. tétel
Szabóolló, 2 db
osztrák, 1900 körül, öntöttvas
737. tétel
A pribrami Madonna másolata
magyar, 19. sz. vége, faragott festett fa, sérült
738. tétel
Mariazelli kegyszobor másolata
Ausztria, 19. sz. második fele, aranyozott, festett, faragott nyárfa
739. tétel
Feszület
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, mázhibás
740. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
721-740
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS