224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
701-720
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Kuglófsütő
Nyugat-Magyarország, 1900 körül, égetett mázas cserép, sérült, repedt
701. tétel
Tarkedlisütő
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
702. tétel
Kuglófsütő
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép
703. tétel
Diótörő
magyar, 19. sz. második fele, öntöttvas
704. tétel
Nyeles lábas
magyar, 19. sz. második fele, vörösréz és kovácsoltvas, sérült, vízköves
705. tétel
Bárd
Észak-Magyarország, 19. sz. vége, kovácsoltvas, fa nyéllel, a nyél sérült
706. tétel
Tepsi
Balkán, 19. sz. első fele, ónozott vörösréz
707. tétel
Kanna
magyar, 19. sz. vége, kalapált, ónozott vörösréz
708. tétel
Kuglófforma
magyar, 19. sz. második fele, ónozott vörösréz
709. tétel
Kuglófforma
magyar, 19. sz. második fele, ónozott vörösréz, sérült
710. tétel
Kuglófforma
711. tétel
Tányér, 13 db
Hollóháza, Bélapátfalva, Miskolc, 20. sz. eleje, festett és matricás keménycserép
712. tétel
Tányér, 2 db
Hollóháza, 20. sz. eleje, festett keménycserép
713. tétel
Persely
magyar?, 1914-1916, festett, mázas keménycserép, j.n., kis sérüléssel
714. tétel
Boroskancsó
német, 19. sz., fényes ónmázas cserép, j.n., kis mázhibákkal
715. tétel
Páros szilke
Kalocsa?, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás, sérült
716. tétel
Boroskancsó
német, 19. sz., ónmázas cserép, j.n., kis mázhibával
717. tétel
Tányér, 13 db
718. tétel
Tányér, 18 db
Bélapátfalva, Hollóháza, Gránit és Telkibánya, 19. sz. vége - 20. sz. eleje, festett keménycserép
719. tétel
Kétfülü edény ("Vailing")
magyar, 19. sz. második fele, kalapált vörösréz
720. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
701-720
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS