224. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
Királybokály
Beszterce, 1817, mázas cserép
441. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép
442. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis mázhibával
443. tétel
Tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, pereme sérült
444. tétel
Bokály
Kolozsvár, 1798, mázas cserép, sérült, reprodukálva: Csupor István: Erdély népi kerámiaművészete, Bp. 2008, 186. o.
445. tétel
Bokály és kancsó
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült, hiányos
446. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
447. tétel
Bokály
Bánffyhunyad, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
448. tétel
Bokály
Mezőség, 19. sz. első fele, mázas cserép, hajszálrepedt
449. tétel
Bokály
Mezőség, 19. sz. közepe, mázas cserép, restaurált
450. tétel
Bokály
Bánffyhunyad, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis mázhibával
451. tétel
Bokály
Torda, 1843, mázas cserép, hiányos
452. tétel
Bokály
Torda, 1845, mázas cserép
453. tétel
Bokály
Torda, 1840 körül, mázas cserép
454. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. eleje, mázas cserép, hiányos
455. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
456. tétel
Bokály VÉDETT - NO EXPORT!
Torda, 1839, mázas cserép, kis sérüléssel, reprodukálva: Csupor István: Erdély népi kerámiaművészete, Bp. 2008, 228. o.
457. tétel
Bokály
Kolozsvár, 1820 körül, mázas cserép, kis sérüléssel
458. tétel
Bokály
Kolozsvár, 19. sz. első fele, mázas cserép, apró sérüléssel
459. tétel
Bokály
Udvarhelyszék, 19. sz. eleje, karcolt díszítésű, mázas cserép, sérült, mázhibás
460. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-790]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS