Tál és tányér
Sárospatak, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
662. tétel
Tányér, 2 db
Sárospatak, 19. sz. második fele, mázas cserép
663. tétel
Szilke
Gönc, 1860 körül, mázas cserép, karcolt díszítéssel "Készült Merhelik Lajosné asszonyág részére Gönzön..." felirattal, mázhibás
664. tétel
Boroskancsó
Dél-Dunántúl, 1860 körül, mázas cserép
665. tétel
Kancsó
Baja, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
666. tétel
Vajköpülő
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép
667. tétel
Tál
Nógrád megye, 19. sz. vége, mázas cserép
668. tétel
Kancsó
Bakabánya, 1803, mázas cserép, rátétes és karcolt díszítéssel, az alja restaurált
669. tétel
Boroskancsó
670. tétel
Korsó
Pásztó, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
671. tétel
Tányér, 2 db
Pásztó, 19. sz. második fele, mázas cserép
672. tétel
Korsó
Felső-Tiszavidék, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
673. tétel
Tál
674. tétel
Tányér
Barcaság, 19. sz. első fele, mázas cserép
675. tétel
Tál
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
676. tétel
Bárány pástétomforma
19. sz., mázas cserép, két félből álló forma
677. tétel
Bárány pástétomforma
19. sz., mázas cserép, két félből álló forma, vas fogóval
678. tétel
Mozsár, 2 db
Alföld, 19. sz. vége, mázatlan cserép
679. tétel
Szűrőtál
Alföld, 1900 körül, mázatlan, égetett cserép, sérült